Banesë 2+1 me qera, afer Eulexit (Viva Fresh)

 • 390€
 • 390€
, Pristina, Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, , Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me qira Super ofertë
, Pristina, Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, , Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • 390€
 • 390€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - M159
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 89

Përshkrimi

Banesë 2+1 me qera, afer Eulexit (Viva Fresh)

 

Kodi: M159

Lokacioni:Rruga B afer Eulexit permbi Viva Fresh,

 

Renditja:

✅ Sallon me kuzhinë, | 2 dhoma gjumi, | Banjo,| Depo, | Ballkon

✅ Kati 4, me lift

✅ Banesa e mobiluar, me termokos dhe ndriqim nga dy anët.

🔹Çmimi: 390€+depoziti.

 

 

A.D

Kontakt: 049 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 • Adresa Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10060
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on April 27, 2022 at 11:08 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - M159
 • Çmimi: 390€
 • Madhësia e pronës: 89 m²
 • Land Area: 89 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Veçoritë

Planet e dyshemesë

image

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D