Banesë 1+1 me qera, te Banesat e Bardha 🏢

 • 200€
 • 200€
, Fushë Kosovë, 28 Nëntori, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 120000, Kosovo, , 28 Nëntori, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 120000, Kosovo
Me qira Super ofertë
, Fushë Kosovë, 28 Nëntori, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 120000, Kosovo, , 28 Nëntori, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 120000, Kosovo
 • 200€
 • 200€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZFk199
 • BanesĂ«
 • Lloji i pronĂ«s
 • 1
 • DhomĂ« gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 65
 • m²

PĂ«rshkrimi

Banesë 1+1 me qera, te Banesat e Bardha 🏢

 

Kodi: Fk199

Lokacioni: https://goo.gl/maps/FBLv6NVhecGDFCGq6

 

Renditja:

 

✅Sallon me kuzhinë , | 1 dhomë gjumi, | Banjo

âś…Kati i 5, pa lift

✅E mobiluar 

🎏 28 Nëntori, Fushë Kosovë

 🔹Çmimi: 200 € + depozit

â„ą Banese jepet me qera per studente dhe familjare.

 

A.D

Kontakt:

📲 044 117 118, Viber, WhatsApp, Telegram

📨  [email protected]

 

 

 • Adresa 28 NĂ«ntori, Dardani, FushĂ« KosovĂ«, Municipality of FushĂ« KosovĂ« / Kosovo Polje, 120000, Kosovo
 • Qyteti FushĂ« KosovĂ«
 • Zip/Postal Code 120000
 • Vendi Kosove

Detaje

Updated on May 7, 2022 at 1:37 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZFk199
 • Çmimi: 200€
 • MadhĂ«sia e pronĂ«s: 65 m²
 • Land Area: Kosovo Kosovo
 • DhomĂ« gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: BanesĂ«
 • Statusi i pronĂ«s: Me qira

Veçoritë

Planet e dyshemesë

image

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D