Objekt me qera Bregu i Diellit për zyre, restaurant Davidoff

 • 1,000€
 • 1,000€
Bregu i diellit, Pristina, Hajrullah Abdullahu, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Hajrullah Abdullahu, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me qira
Bregu i diellit, Pristina, Hajrullah Abdullahu, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Hajrullah Abdullahu, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • 1,000€
 • 1,000€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - B82
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 350

Përshkrimi

Objekt me qera Bregu i Diellit për zyre, afër restaurant Davidoff

 

Kodi:B89

Lokacioni:https://goo.gl/maps/su7MNmo3x3Ku5PGZ7

 

⏩ Ojekti jepet  komplet me qera ose kate kate.

➡Objekti posedon 4 kate të gjitha të përshtatshme për zyre, dhe ambiente punuese.

✅ Sip.350m2

✅ Kati 1 dhe 2 kanë lift,

✔ Ngrohje qëndrore nën dysheme, me rrymë.

🔹 Çmimi: 1000 € / kati

 

A.D

 

Kontakt:+383 49 117 118

Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

 

 

 • Adresa Hajrullah Abdullahu, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja Bregu i diellit
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on July 27, 2022 at 2:22 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - B82
 • Çmimi: 1,000€
 • Madhësia e pronës: 350 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

image

Description:
Objekt me qera Bregu i Diellit për zyre, afer restaurant Davidoff

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D