BanesĂ« 2+1 me qira Bregu i Diellit 🏬

 • 400€
 • 400€
Pristina, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me qira
Pristina, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • 400€
 • 400€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - B7
 • BanesĂ«
 • Lloji i pronĂ«s
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo

PĂ«rshkrimi

BanesĂ« 2+1 me qira Bregu i Diellit 🏬

 

Lëshohet banesa 2+1 me qira Bregu i Diellit banesa lëshohet për banim dhe për zyre

Kodi:B7

Lokacioni:https://goo.gl/maps/hp58pkUaxFzpeorD6

 

Renditja: —

 

✅ Sallon, kuzhinĂ« | 2ïžâƒŁ dhoma gjumi | banjo

✅ Ballkon | depo

✅ Kati 9 me lift, gjithsej 3 lifta

✅ Ngrohja me rrymë 

✅ Banesa Ă«shtĂ« e pamobiluar

â„č Banesa lirohet pĂ«r kontratĂ« mĂ« shumĂ« se 1 vit

đŸ”č Çmimi: 400€ + depoziti (i diskutueshem)

 

A.D

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118 Viber, WhatsApp, Telegram

📹 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10060
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on November 1, 2022 at 2:46 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - B7
 • Çmimi: 400€
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronĂ«s: BanesĂ«
 • Statusi i pronĂ«s: Me qira

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D