Shtëpi me qira, në lagjen Bregu i Diellit afër fakultetit teknik 🏡

 • 700€
 • 700€
Bregu i diellit, Pristina, Fakulteti Teknik, Fadil Vata, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Fakulteti Teknik, Fadil Vata, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me qira
Bregu i diellit, Pristina, Fakulteti Teknik, Fadil Vata, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Fakulteti Teknik, Fadil Vata, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • 700€
 • 700€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - B155
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 100

Përshkrimi

Shtëpi me qira, në lagjen Bregu i Diellit afër fakultetit teknik 🏡

 

Shtëpia gjendet në Bregun e Diellit, saktësisht tek lagjia e profesorëve ka një lokacion të përshtatshëm dhe të qetë.

Shtëpia poashtu ka 4 ari oborr që e bën shumë të  përshtatshme për Zyre, OJQ dhe çerdhe, etj.

 

Kodi: B155

 

Renditja: ⤵

📐 Sip.100 m2, me 2 nivele dhe 4 ari oborr

✅ Sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo, wc, 3 terasa

✅ Ngrohjen me termokos

✅ Me garazhë

ℹ Lëshohet pa mobilje, e përshtatshme për zyre, OJQ apo çerdhe.

🔹 Çmimi: 700 € + depoziti i diskutueshëm

 

F.M

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118 Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Fakulteti Teknik, Fadil Vata, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10060
 • Lagjja Bregu i diellit
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on October 27, 2022 at 9:39 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - B155
 • Çmimi: 700€
 • Madhësia e pronës: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

image

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D