Shitet banesa 1+1 në Bregun e Diellit

  • 0

Pasqyrë e përgjithshme

  • Banesë
  • Lloji i pronës

Përshkrimi

Shitet banesa 1+1 në Bregun e Diellit

 

►Kodi:B150

►Lokacioni:Bregu i Diellit, Rr.Hyzri Talla te banesat e kuqe, afër shtëpis së shëndetit.

►Renditja:

►Sallon, Kuzhinë, Dhomë gjumi, Banjo, Ballkon.

►Kati përdhesë, me 2 hymje

►Sipërfaqe:54m²

►Flete Poseduese 

►Info shtesë: Banesa ka edhe një podrum dhe 1 ari oborr që është në shfrytëzim të kësaj banese, Banesa është e përshtatshme për zyre, ordinanc etj.

►Çmimi: me marrëveshje

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118  

[email protected]

 

Adresa

Detaje

Updated on September 27, 2022 at 2:39 pm
  • Çmimi: 0
  • Lloji i pronës: Banesë
  • Statusi i pronës: Shitet

Infot e kontaktit

S
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi