Gasonjere me qera, te posta e vogël bregu i diellit. 🌆 ☀

 • 200€
 • 200€
Bregu i diellit, Pristina, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me qira
Bregu i diellit, Pristina, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • 200€
 • 200€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - B118
 • Garsonjere Studio
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo

Përshkrimi

 Gasonjere me qera, te posta e vogël bregu i diellit. 🌆 ☀

 

►Kodi i shpalljes: B118

►Adresa: Bregu i diellit te posta e vogel

 

 Renditja: ⤵

✅Salloni me kuzhinë gasonjere

✅ Kati i tretë pa lift

ℹ Info shtesë: Banesa është me termokos, hyrja mirembahet dhe është me çip vetëm për banorët, klienti nuk e paguan as termokosin as çipin.

ℹ ℹ E lire prej datës 10 janar 2023

🔹 Çmimi: 200 euro + depoziti, nuk diskutohet

 

 

 

 

Kontakt: 044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

 • Adresa Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10060
 • Lagjja Bregu i diellit
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on December 24, 2022 at 3:08 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - B118
 • Çmimi: 200€
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Garsonjere Studio
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D