B106 Shitet Banesa në Bregun e Diellit

, , , ,

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Kodi i shpalljes:B106

 

Renditja:

 

Sallon, kuzhine,banjo dhe ballkon

►2 dhoma gjumi

Nxemje qendrore 24H

Kati 1

Sipërfaqja:77m²

Lokacioni:Prapa Banesave te bardha, kompleksi Famis

►Banesa nuk ka flet poseduese.

 

Çmimi: 75.000E i pa diskutueshëm

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm Agjenti FISI:

 

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Adresa

Detaje

Updated on April 27, 2021 at 3:15 pm

Infot e kontaktit

S
Durim Bytyqi
  • Durim Bytyqi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Durim Bytyqi
  • Durim Bytyqi