Lëshohet banesa me qera 2+1, në Arbëri.

, , , ,

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qera 2+1, në Arbëri.

►Kodi:A94
►Lokacioni:Arbëri, Rr. Ferid Curri, ngjit me Mini Max.
►Renditja:
►Sallon me kuzhinë, 2Dhoma gjumi, Banjo, Shpajz, Ballkon.
►Kati 1 me 2lifta.
►Ngrohje me Rrymë, sistemi dysheme, posedon dhe klimë, dhe sistemin smart.
►Sipërfaqe:95.5m²
►Info shtesë:E pa mobiluar, por mund të mobilohet me marrëveshje me pronarin,
►Çmimi:400€+depoziti.

Kontakt : 049 117 118
Viber : +38349117118
WhatsApp : +38349117118
[email protected]

Adresa

Detaje

Updated on December 30, 2021 at 4:08 pm

Infot e kontaktit

S
Faton Musa
  • Faton Musa

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Faton Musa
  • Faton Musa