Lëshohet lokali me qera në Arbëri 132m².

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

 Lëshohet lokali me qera në Arbëri.

 

►Kodi:A94 

►Lokacioni:Arbëri, Rr. Ferid Curri, ngjit me Mini Max.

►Renditja:

►Depo, 2banjo

►Kati përdhesë. 

►Ngrohje me Rrymë, sistemi dysheme, posedon dhe klimë, dhe sistemin smart.

►Sipërfaqe:132m²

►Info shtesë:I përshtatshëm per cdo lloj biznesi.

►Çmimi:1000€+depoziti.

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118  

 [email protected]

Adresa

Detaje

Updated on December 30, 2021 at 4:02 pm

Infot e kontaktit

S
Faton Musa
  • Faton Musa

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Faton Musa
  • Faton Musa