Shtëpia në shitje, Prishtinë, Arbëri

 • 270,000€
 • 270,000€
Arbëri / Dragodan, Pristina, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Shitet
Arbëri / Dragodan, Pristina, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • 270,000€
 • 270,000€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - A89
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 3

Përshkrimi

Shtëpia në shitje, Prishtinë, Arbëri 🏡

Afër KFOR-it, përballë Komunës së Re ose përballë Minimaxit

 

▶ Kodi: A89

🚩Adresa: Prishtinë, Arbëri

 

 

Renditja: ⤵

 

📐 Sipërfaqja: 3 Ari Truall, kurse shtëpia 222m² për banim

🔸Salloni me kuzhinë (10 me 4) m² | 4️⃣ dhoma të gjumit ✅

🔸2️⃣ Banjo ✅  |  2️⃣ Ballkona ✅

🔸 Sistemi i ngrohjes qëndrore + klima 🔥 | Roletne të brendshme dhe të jashtme ✅

🔸 Bodrum i vogël dhe jashtë kuzhinë për stinën e verës ✅

🔸 Punëtori me banjo të veçantë ✅

🔹Çmimi: 270,000 €

 

B.S

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118   Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja Arbëri / Dragodan
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on December 28, 2022 at 4:42 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - A89
 • Çmimi: 270,000€
 • Madhësia e pronës: 3 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D