Super Banesë me qira në Arbëri

, , , ,

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

 

Kodi i shpalljes:A86

 

Renditja:

Sallon dhe kuzhine.

2 dhoma te gjumit

2 banjo

2 ballkona

1 depo

Ndërtes e re

Kati 4

Lokacioni:Banesat e “Redonit” perballe Fivestar

 

Qmimi:500Euro + depoziti.

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

Adresa

Detaje

Updated on October 14, 2021 at 2:50 pm

Infot e kontaktit

S
Durim Bytyqi
  • Durim Bytyqi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Durim Bytyqi
  • Durim Bytyqi