Shitet banesa Penthouse në Arbëri

 • 0
Arbëri / Dragodan, Prishtinë, Rruga Vicianum, Arberi, , Rruga Vicianum, Arberi
Shitet Super ofertë
Arbëri / Dragodan, Prishtinë, Rruga Vicianum, Arberi, , Rruga Vicianum, Arberi
 • 0

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- -A79
 • Penthouse
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo

Përshkrimi

Shitet banesa Penthouse në Arbëri

 

Kodi:A79

Lokacioni: https://goo.gl/maps/1rDs9HS9acWUAxHU9

 

 Renditja

 

✅ Sip. 130m2

 

✅ 2 sallona, kuzhinë , 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe ballkon i madh 71.4 m2

 

✅ Kati i 7, me lift

 

✅ Me fletë poseduese

 

🎏 Rr. Vicianum

 

🔹 Çmimi sipas marrveshjes

 

 

📲 Kontakt:+383 49 117 118

Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

 • Adresa Rruga Vicianum, Arberi
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja Arbëri / Dragodan
 • Vendi Kosove

Detaje

Updated on July 26, 2022 at 12:15 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- -A79
 • Çmimi: 0
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Penthouse
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

Description:
Shitet banesa Penthouse në Arbëri

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D