Banesë me qira A49, 3+1 në Arberi.

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira në Arbëri 3+1.

 

Kodi:A49

►Lokacioni: Arbëri në objektin e ndërtuar nga “Arting dhe Cima”

Renditja:

Sallon me kuzhinë

3 Dhoma gjumi

Banjo

Ballkon

Kati i parë 

Siperfaqja:107m²

►Ngrohje me rrymë

► info shtesë: Preferohet për zyre pasi që edhe ka pamje te mirë edhe për ndonje reklamë. Parking nëntoksor, Banesa ështe e pa mobiluar,Ndertesë  e re.

Çmimi:700€+ depoziti.

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

[email protected]

 

Adresa

Detaje

Updated on July 18, 2022 at 1:55 pm

Infot e kontaktit

S
A D
  • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
  • A D