Super banesë me qera për zyre dhe banim 3+1 Arbëri te MINIMAX

 • 1,000€
 • 1,000€
Arbëri / Dragodan, Pristina, Ferid Curri, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Ferid Curri, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me qira Super ofertë
Arbëri / Dragodan, Pristina, Ferid Curri, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Ferid Curri, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • 1,000€
 • 1,000€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - A43
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 1
 • Garazhë
 • 156

Përshkrimi

 

 

 Lëshohet banesa me qera 3+1, në Arbëri.

 

►Kodi:A43 

►Lokacioni:https://goo.gl/maps/v8EB78bvFC8usVgM7

►Renditja:

 

✅ Sallon me kuzhinë, 2Dhoma gjumi, Banjo, Shpajz, Ballkon.

✅ Kati 2 me lift.

✅ Sipërfaqe:156m2 (posedon edhe garazhe)

ℹ Info shtesë: E pa mobiluar,mund te montohet vetem kuzhina

Arbëri, Rr. Ferid Curri, ngjit me Mini Max. 

🔹 Çmimi:1000€+depoziti.

 

A.D

Kontakt: 044 117 118

Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

 

 • Adresa Ferid Curri, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja Arbëri / Dragodan
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on July 19, 2022 at 10:17 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - A43
 • Çmimi: 1,000€
 • Madhësia e pronës: 156 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Garazhë: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

Description:
Super banesë me qera për zyre dhe banim 3+1, Arbëri te MINIMAX

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D