Banesë me qera 2+1 në Arbëri

 • 420€
, , Arberi, Municipality of Prizren, 3400, Kosovo, , Arberi, Municipality of Prizren, 3400, Kosovo
Me qira
, , Arberi, Municipality of Prizren, 3400, Kosovo, , Arberi, Municipality of Prizren, 3400, Kosovo
 • 420€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ--A113
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 90

Përshkrimi

Banesë me qera 2+1 në Arbëri

 

►Kodi:A113

►Lokacioni:Arbëri afër MiniMax

►Renditja:

►Sallon me kuzhinë, 2Dhoma Gjumi, Banjo, WC, Ballkon, 

►Kati 3

►Sipërfaqja: 90m² 

►Info shtesë:E pa banuar më parë dhe me mobilje të reja.

►Çmimi:420€ + depoziti. 

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

[email protected]

 • Adresa Arberi, Municipality of Prizren, 3400, Kosovo
 • Zip/Postal Code 3400
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on June 9, 2022 at 12:02 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ--A113
 • Çmimi: 420€
 • Madhësia e pronës: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Infot e kontaktit

S
Rrustem Ademi
 • Rrustem Ademi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Rrustem Ademi
 • Rrustem Ademi