Shtëpi me qera, në Arbëri 🏘

 • 1,400€
 • 1,400€
Arbëri / Dragodan, Pristina, Zenel Gjoleka, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Zenel Gjoleka, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me qira
Arbëri / Dragodan, Pristina, Zenel Gjoleka, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Zenel Gjoleka, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • 1,400€
 • 1,400€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - A109
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 6
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 1
 • Garazhë
 • 240

Përshkrimi

Shtëpi me qera, në Arbëri 🏘 

 

Kodi:A109

Lokacioni:https://goo.gl/maps/PcjX6w78Ef3D43qUA

 

Renditja

📐 Sip.240m2

✅ Përdhesa ka garazhë dhe depo të madhe

1️⃣ Kati 1 : Sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, ballkon 

2️⃣ Kati 2: 4 dhoma gjumi, banjo me xhakuzhi dhe ballkon

✅ Ngrohje me rrymë, poashtu shtëpia është e paisur edhe me klimë

🏘 Shtëpi e bukur me lokacion të përshtatshëm për familje të mëdha apo ndërkombëtare, si dhe me një verandë të bukur në oborr. 

🎏 Gjergj Balsha, ( Lot Vaku )Dragodan, përballë KFOR it, dhe afër Minimax

🔹 Çmimi: 1400€ + depoziti

 

 

 

Kontakt:+383 44 117 118

Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

 

 • Adresa Zenel Gjoleka, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja Arbëri / Dragodan
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on December 14, 2022 at 10:31 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - A109
 • Çmimi: 1,400€
 • Madhësia e pronës: 240 m²
 • Dhoma gjumi: 6
 • Banjo: 1
 • Garazhë: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me qira

Detaje shtesë

 • Shtëpi me qera, në Arbëri 🏘 :

Planet e dyshemesë

Description:
🏘 Shtëpi e bukur me qera në lokacion të përshtatshëm për familje të mëdha apo ndërkombëtare, si dhe me një verandë të bukur në oborr. 

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D