Shitet & lëshohet me qera Shtëpia në Arbëri

  • 190,000€
, , , ,

Pasqyrë e përgjithshme

  • Shtëpi
  • Lloji i pronës

Përshkrimi

Shitet & lëshohet me qera Shtëpia në Arbëri

 

 ►Kodi:A105

►Lokacioni:Arbëri, mbrapa Melodia Px 

►Renditja

►Sallon me kuzhinë, 3Dhoma gjumi, 2Banjo, Depo, Ballkon, Garazhë

►Sipërfaqe: 170m²+ Oborr, Oborri dhe Shtëpia gjithsej 4 ari.

►Me Fletë Poseduese. 

►Info shtesë: Shtëpia është 1 katëshe.

►Çmimi për shitje:190,000€ 

►Çmimi  për qera: 600€

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118  

[email protected]

Adresa

Detaje

Updated on March 29, 2022 at 10:51 am
  • Çmimi: 190,000€
  • Lloji i pronës: Shtëpi
  • Statusi i pronës: Shitet

Infot e kontaktit

S
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi