Shitet shtëpia me 4.2 ari në Arbëri 🏡

 • 180,000€
 • 180,000€
Arbëri / Dragodan, Prishtinë, Shkabaj, Municipality of Pristina, Kosovo, Shkabaj, Municipality of Pristina, Kosovo
Shitet
Arbëri / Dragodan, Prishtinë, Shkabaj, Municipality of Pristina, Kosovo, Shkabaj, Municipality of Pristina, Kosovo
 • 180,000€
 • 180,000€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - A104
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 1
 • Garazhë
 • 200

Përshkrimi

Shitet shtëpia me 4.2 ari në Arbëri 🏡

 

Shitet shtëpia e re dhe sapo e ndërtuar në Arbëri 

 

Kodi:A104

Renditja: ⤵

 

📐 Sip. 4.2 ari oborr dhe shtëpia 200 m2

✅ Kati 1: Salloni me terasë, kuzhina veç, banjo, korridori.

✅ Kati 2: 3 dhoma, 2 ballkona, banjo, korridori.

✅ Bodrumi: rreth 80m²,

✅ Toka me fletë poseduese dhe shtëpia me leje ndërtimi

✅ Rruga Dragodan Shkabaj, afër Xhamisë së Arbërisë 600 m larg varrezave

🔹 Çmimi: 180,000 € 

 

H.D

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Shkabaj, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja Arbëri / Dragodan
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on January 2, 2023 at 5:06 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - A104
 • Çmimi: 180,000€
 • Madhësia e pronës: 200 m²
 • Land Area: 4.2 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 3
 • Garazhë: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

image

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D