Shtëpi me qira Arbëri 🏡 / Home for rent in Arbëri 🏡

 • 1,000€
 • 1,000€
Arbëri / Dragodan, Prishtinë, Bekim Berisha, Arberi-Prishtina, Bekim Berisha, Arberi-Prishtina
Me qira
Arbëri / Dragodan, Prishtinë, Bekim Berisha, Arberi-Prishtina, Bekim Berisha, Arberi-Prishtina
 • 1,000€
 • 1,000€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - A103
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 150

Përshkrimi

          Shtëpi me qira Arbëri 🏡

 

Lëshohet shtëpia me qira Arbëri me sipërfaqe 150 m2, shtëpia gjindet në rrugë kryesore ka privatësi dhe hyrje të veçantë dhe oborri me hapësirë gjelbëruese. 🏡

Kodi: A103

Lokacioni: https://goo.gl/maps/d5WNBWjvMp5z3aNm8

 

Renditja: ⤵

✅ Sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo, depo, ballkon

🏡 Oborr me gjelbërim, shtëpia ka hyrje të veçantë

🅿 Parking

✅ Ngorhje qëndrore, kalda me pelet apo naftë

🌆 Orientimi Jug-lindje

🔹  Çmimi: 1000 € + depoziti (shpenzimet e përfshira)

 

A.D

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞  049/044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 

 • Adresa Bekim Berisha, Arberi-Prishtina
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja Arbëri / Dragodan
 • Vendi Kosove

Detaje

Updated on October 29, 2022 at 12:36 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - A103
 • Çmimi: 1,000€
 • Madhësia e pronës: 150 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

image

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D