Shitet Toka në magjistralen Prishtinë-Ferizaj 

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

 

Shitet Toka në magjistralen Prishtinë-Ferizaj 

 

►Kodi i shpalljes (ID): Nr51

►Lokacioni satelitor: https://goo.gl/maps/8zX48Wj7UdapVfTB8

►Sipërfaqja: 34 ari me mundësi rritjeje deri në 68 ari
►Përmasat : 20m gjerësi x 170m gjatësi.

►Info shtesë: Posedon ujsjellës, kanalizim, rrymë, dhe është e rrethuar.

►Çmimi: 175,000€ I negociueshëm.

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118  

 [email protected]

 

Adresa

Detaje

Updated on January 18, 2022 at 4:40 pm

Infot e kontaktit

S
Faton Musa
  • Faton Musa

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Faton Musa
  • Faton Musa