Shes banesen ne Prishtine Rr. Bill Clinton perball Santes

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Shes banesen ne Prishtine Rr. Bill Clinton (Perball Santes)

►Kodi : D30

►Renditja : Sallon , kuzhine , 2 dhoma gjumi , banjo , koridor, shpajz,  ka 2 sisteme te nxemjes : Nxemje me Termokos dhe me Rryme, po ashtu ka edhe klime, kati 8 me lift . Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar me te gjitha paisjet Elektro-Shtepiake.

►Siperfaqja : 63m2(sipas matjes se vjeter)

►Qmimi : Me marreveshje , Pronari e ka fleten poseduse

►Kontakto Agjentin : Gentriti

+383 44 118 118 Viber & Whatsapp

www.agjensionidemiri.com
[email protected]
https://www.facebook.com/demirirealestate/

Adresa

Detaje

Updated on April 22, 2021 at 1:13 pm

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri