Nr:10 Shitet toka 2.36 Ha dhe 32 ari në Ferizaj…

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Shiten 2 toka afër kryqëzimit të Eli Abit në Ferizaj, njëra 2 hektar e 36 ari kapur me ish qendrën tregtare My Home 7 mij euro ari, ndërsa tjetra 32 ari pas pompës IP petrol 3 mij euro ari, porse rrug me kadastar nuk ka, shife të ilustruar në fotot satelitore.

►Kodi:10

Kontakto:

045 117 118 / 049 117 118 / 044 117 118 / 048 117 118

Email: [email protected]

Webs: www.AgjensioniDemiri.com

www.facebook.com/DemiriRealEstate   Pëlqejeni faqen që të ndiqni risitë.

 

 

Për të parë toka të tjera kliko ► https://demiri-ks.com/property/?post_type=property&property_type=toke-truall&locations=&status=&min-price=&max-price=

Adresa

Detaje

Updated on December 16, 2020 at 2:03 pm

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri